دوره زمانی تاریخ مشخصات دستگاه مشخصات

دوره زمانی: تاریخ مشخصات دستگاه مشخصات سامسونگ گیگابایت سرگرمی چه خبر از کجا ؟

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پاسخ AFC راجع به میزبانی عربستانی‌ها وصول شد ، سیرالئون جایگزین لیبی حریف کشور عزیزمان ایران شد/ تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تا پیش از رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه 8 بازی تدارکاتی برگزار خواهد کرد. 

پاسخ AFC راجع به میزبانی عربستانی‌ها وصول شد ، سیرالئون جایگزین لیبی حریف کشور عزیزمان ایران شد/ تاج

سیرالئون جایگزین لیبی حریف کشور عزیزمان ایران شد/ تاج: پاسخ AFC راجع به میزبانی عربستانی ها وصول شد

عبارات مهم : ایران

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تا پیش از مسابقه های جام جهانی 2018 روسیه 8 بازی تدارکاتی برگزار خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج گفت: شرایط خوبی جهت تیم ملی فراهم شده است هست. با وجود قراردادی که با فدراسیون لیبی داشتیم، آنها نتوانستند تیمشان را آماده بازی دوستانه با کشور عزیزمان ایران کنند. بر همین اساس تیم سیرالئون را هماهنگ کردیم که 26 اسفندماه در ورزشگاه آزادی با تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران یک دیدار دوستانه داشته باشد. بدیهی است در روزهایی غیر از روز فیفا هماهنگ کردن یک تیم آن هم در فاصله زمانی که ما داشتیم سخت بود که خوشبختانه توانستیم این بازی را نهایی کنیم.

وی در ادامه بیان کرد: در فروردین ماه 97 دو بازی تدارکاتی جهت تیم ملی در نظر گرفته شده است هست. سوم فروردین، تیم ملی کشور عزیزمان ایران به مصاف تیم تونس می رود که این دیدار در کشور تونس برگزار می شود. بعد از آن روز هفتم فروردین ماه یک دیدار دوستانه با تیم الجزایر خواهیم داشت که این بازی در اردوی تدارکاتی تیم ملی در اتریش، برگزار می شود.

پاسخ AFC راجع به میزبانی عربستانی‌ها وصول شد ، سیرالئون جایگزین لیبی حریف کشور عزیزمان ایران شد/ تاج

تاج در ادامه اظهارکرد: دو بازی دوستانه هم در اردیبهشت ماه در پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهیم داشت و در روزهای 21 و 28 اردیبشهت به ترتیب به مصاف تیم های ملی فوتبال سوریه و ازبکستان خواهیم رفت. بعد از آن، تیم ملی اردویی تدارکاتی در کشور ترکیه برگزار خواهد کرد که در آنجا دو دیدار دوستانه با تیم های ملی فوتبال ترکیه و یونان در روزهای 7 و 12 خردادماه انجام می دهد. آخرین بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران پیش از مسابقه های جام جهانی برابر تیم لیتوانی در روز 18 خرداد ماه در کشور روسیه است.

رئیس فدراسیون با اشاره به بازی های دوستانه تیم ملی گفت: این بازی ها براساس نیاز و پیشنهاد تیم ملی آینده نگری شده است است که به نظرم دیدارهای تدارکاتی مناسبی هست. امیدوارم تیم ملی کشور عزیزمان ایران بتواند در روسیه عملکرد شایسته ای داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تا پیش از رقابت‌های جام جهانی 2018 روسیه 8 بازی تدارکاتی برگزار خواهد کرد. 

تاج در آخر در خصوص میزبانی کشور عزیزمان ایران از تیم های عربستانی گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز (چهارشنبه 16 اسفندماه) نامه ای در پاسخ به نامه ما ارسال کرد که در آن نوشته شده است درخواست کشور عزیزمان ایران را در کمیته مسابقه های آینده در دستور کار قرار خواهند داد. البته بعید می دانم که به بازی های این فصل لیگ قهرمانان آسیا برسد.

واژه های کلیدی: ایران | روسیه | فوتبال | اردوی تدارکاتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz